Gaziantep Aile Hekimliği Derneği GAHD
Yeni Askerlik Muayene Programı
Nöbet İçin İhtarname
Nöbet Şerh Metni
ASE Nöbet İhtarname
EBE Nöbet İhtarname
PRONET Güvenlik PDF Print E-mail

PRONET Güvenlik Advertorial

Pronet 15 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve aynı zamanda sektöre yön veren bir güvenlik şirketidir. Sektörde 140.000'in üzerinde güvenlik sistemiyle tecrübe ve bilgi birikimini pazarda açık ara lider pozisyonunda olmasıyla kanıtlamaktadır.

 

Pronet tarafından kullanılan tüm cihazlar CE ve ilgili uluslararası standartlara uygundur. Güvenlik sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan DSC ve GE firmalarının ürünleri kullanılmaktadır.

 

Üstelik güvenlik sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın iş yerinize gönderilmesini sağlayacak, ofisinizin çalışanlarınız tarafından kaçta açılıp kapatıldığını takip etmek gibi birçok idari faydadan yararlanabileceksiniz.

 

İş yerinize kurulacak olan güvenlik sistemleri ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır. Güvenlik uzmanlarımız güvenlik sisteminizin aktivasyonu öncesinde yaptıkları keşif esnasında yaşam senaryonuza uygun bir sistemin detaylarını belirler ve dedektör seçimi buna göre yapılır.

 

7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi (444 1 911) alarm durumları dışında da güvenlik sisteminiz hakkında her türlü desteği alabileceğiniz bir çağrı merkezi olması özelliği ile Türkiye'de bir ilktir.

 

Pronet Türkiye'nin dört bir yanında bulunan teknik ekipleri ile nerede olursa olsun size maksimum güvenlik hizmeti sunar.

 

 

OFİSİNİZİ/İŞYERİNİZİ/EVİNİZİ HIRSIZLARA KARŞI KORUMANIN VE MAKSİMUM GÜVENLİK ALTINA ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY…

·         Ofisinize/ iş yerinize özel güvenlik sistemi donanımı

·         7 gün/24 saat Pronet Alarm Merkezi Aboneliği
·         İnternet üzerinden anlık raporlama
·         Uygulamalı eğitim
·         Sınırsız Teknik Destek
·         Sınırsız Ürün Garantisi
 
Pronet, iş yerinizden gelen sinyalleri hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izleyerek koruyan komple bir güvenlik paketidir.
Pronet 5 korumalı güvenlik paketi ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın mekanınıza gönderilmesini sağlayacaksınız.
 
 
HIRSIZLIK
 Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Pronet Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.
 
 YANGIN
Şifre paneliniz üzerinde bulunan "itfaiye" butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Pronet Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunu Pronet Alarm Merkezi'nin proaktif olarak fark etmesini, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.
ACİL SAĞLIK
Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan "ambulans" butonuna basarak Pronet Alarm Merkezi'ne sinyal gönderebilirsiniz. Pronet Alarm Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.
GAZ KAÇAĞI
Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Pronet Alarm Merkezi sizi ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahale edilmesini sağlar.
PANİK
Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan "Panik" butonuna basarak, durumu Pronet Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.
 PRONET REFERANSLARI  
 
 
 
·         KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
·         İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
·         AVEA
·         CarrefourSA
·         City's Alışveriş Merkezi
·         Türk Telekom İst. Avr. Yakası Genel Müdürlüğü
·         Devlet Hava Meydanları İşletmeleri 10 adet havalimanı
·         DiaSA
·         IKEA - Ümraniye ve Bayrampaşa Mağazaları
·         İSKİ Genel Müdürlük, Şubeler, Terfi Merkezleri
·         İstinye Park AVM
·         TC Merkez Bankası Genel Müdürlük ve Banknot Matbaası
·         Türk Ekonomi Bankası
·         Türkiye İş Bankası Tüm Şube ve ATM'leri
·         Topkapı Sarayı
·         TUBITAK Ulusal Metroloji Enstitüsü
·         TOBB - Ankara İkiz Kuleler
·         Vodafone
·         Acıbadem Hastahaneleri
·         Çamlıca Konakları
·         OKAN ÜNİV.  GAZİANTEP
·         EHL-İ KEYF KAFE GAZİNATEP
·         VENÜS GÜZELLİK MERKEZİ GAZİNTEP
·         SEYRAN CAFE GAZİANTEP
·         LCW MAĞAZALARI GAZİANTEP
·         COLİNS MAĞAZALARI GAZİANTEP
·         İSMAR GAZİNTEP
·         CEVİZLİ KÖFTE
·         ÇETİNEL DOĞALGAZ
·         ÇINAR MÜHENDİSLİK
·         YEDİKULE MÜHENDİSLİK
·         MİMAR GİZEM SANAĞA
·         YILDIZ TOWERS
·         LABİRENT MİMARLIK
·         DÜRÜMCÜ RECEP USTA
·         CEVİZLİ KÖFTE
·         PAPATYA CAFE
·         VS SAYAMADIĞIMIZ BİR ÇOK PRONETLİ….                                                                                                                   
·         PRONET İLE SİZ VE DEĞERLERİNİZ GÜVENDE…
 
 
Adres: Mücahitler Mah. 9 Nolu Cad. 
Tarih:06.11.2012   
Mehmet Karagülle İş Merkezi K:3 No:46
Tel: 0 544 4 911 911
Haberin Ekleri: